سلام به همه
در ادامه یکی از پست های گذشته که در جواب دوستم رامتین مطالبی از طرح کشتار بزرگ به شما ارائه دادم مطالب زیر را خدمت شما عرض میکنم.

همه عزیزان از خبر حمله نظامی به لیبی و تحقق دوربینی حمله به لیبی خبر دارید. اما عزیزان باید حسابی توجه کنند که این یک حمله ساده نمی باشد.
در واقع اکنون بیشتر زوایای طرح کشتار بزرگ اشکار شده است در پست قبلی مقاله ای در این رابطه به شما عزیزان عرضه شده است. 

توجه دوستان را به آخرین طرح صهیونیستی در حال اجرا جلب میکنم.

در طرح کشتار بزرگ منطقه اماده نسل کشی بزرگی میشود. اگر دوستان به کشور های حمله کننده به لیبی توجه کنند نکات خیلی مهمی را بدست خواهند اورد.حتی کشورهای امارات عربستان و ژاپن مصیبت زده هم اعلام حمایت و امادگی برای شرکت در این نبرد کرده اند
این عملیات نظامی"سحر اودیسه" نام گذاری شده است.

نام این عملیات خود بازگوکننده نیت شوم اجرا کنندگان آن می باشد. 
افسانه اودیسه بازگو کننده  بازگشت یکی از سران جنگ تراوا که در ان  هزار کشتی رومی به تروی حمله میکنند.
دوستان عزیز همانگونه که دلاور شیعی ما سید حسن نصر الله دیشب اعلام کرد هدف اصلی این جنگ ها تجزیه منطقه به کشورهای کوچک و نیازمند به غرب میباشد.
در این روش با کشتار و بازی با دیکتاتور با تلف کردن وقت تمامی زیر ساخت های ضعیف لیبی را نابود میکنند .
در واقع کشور لیبی را به عنوانی سدی در راه انقلابهای مردم منطقه خواهند گذاشت.

این یک جنگ اعلام جنگ صلیبی مدرن می باشد که شیاطین فراماسون جهان هرچه زودتر می خواهند ان را به اجرا در بیاورند.  متاسفانه کشورهای امارات و عربستان که از حکومتهای شیطانی رنج میبرند نیز وارد این بازی شده اند .
با این کار میخواهند مثلا اتحاد عربی قوی را در خاور میانه اجرا کنند . 
این جنگ تمرین حمله به مناطق دیگر از جمله لبنان و سوریه میباشد.
اگر جنگی در سوریه و لبنان باشد بهتر است  پای کشورهای عربی را هم به این ماجرا بکشانند ولی این کار در حالت عادی محال میباشد به این خاطر ابتدا انها را وارد جنگ ساختگی میکنند و بعد به بهانه ای به سرعت وارد جنگ جدیدی میشوند با این کار هم اولا ذهن مردم منطقه را منحرف کرده اند و در ضمن ترس عرب ها را از ایرانیان کم رنگ تر میکنند.
دوستان به روایات زیر توجه کنند.

.. اخْتِلَافٍ فِی کــــــــُلِّ أَرْضٍ مِنْ أَرْضِ الْعَرَب . . . (3)

درگیری و اختلاف به تمامی سرزمینهای عرب روی خواهد آورد .

وَ غَلَبَةُ الْعَبِیدِ عَلَى بِلَادِ السَّادَات .

و غلامان بر شهرهای بزرگان خود مستولی میشوند .

وَ خَلْعُ الْعَرَبِ أَعِنَّتَهَا وَ تَمَلُّکُهَا الْبِلَادَ و خُرُوجُهَا عَنْ سُلْطَانِ الْعَجَمِ (4)

و مردم عرب از قید و بند رها شده و شهرها را تصرف میکنند و از فرمان حاکمان دستنشانده (تعبیری از پادشاهان عجم و یا غیر عرب) خود سرپیچی میکنند .


یکی از نشانه های ظهور که در روایات مطرح شده، ورود نیروهای غربی یا مغربی به مصر است. شیخ طوسی در کتاب الغیبة، ص 463، از عمار یاسر نقل می کند که گفت:

دولت اهل بیتِ پیغمبر شما در آخر الزمان خواهد بود و ظهور آن دولت علاماتى دارد: (از آن جمله) ... غربیان به مصر حمله می آورند. وقتى آنها وارد مصر شدند، همین علامت آمدن سفیانى است.

چنین لشکری مسلما با تجهیزات فراوان و ابزارآلات جنگی پیشرفته به این کشور وارد خواهد شد و پس از آن شام را تحت سیطره خود قرار خواهد داد. از امام علی علیه السلام نقل شده که فرمود:

... فَانْظُرُوا إِلَى أَصْحَابِ الْبَرَاذِینِ الشُّهْبِ وَ الرَّایَاتِ الصُّفْرِ تُقْبِلُ مِنَ الْمَغْرِبِ حَتَّى تَحُلَّ بِالشَّامِ. (الغیبه للنعمانی، ص 305)؛ هنگامى كه دو نفر مدعى حكومت در شام به جان هم افتادند، علامتى از علائم الهى است. ... وقتى آن روز فرا رسید، خواهى دید كه سواران مرکب های غیر عربی سفید و سیاه و پرچم هاى زرد، از سمت مغرب می آیند تا به شام می رسند. در این موقع فرزند هند جگر خوار (سفیانى) خروج می کند و پس از آن باید منتظر خروج مهدی علیه السلام باشید

نقشه زیر ممالک جزو قلمرو اسلام را در زمان امویان نشان میدهد . به راحتی متوانید ببینید که لیبی را نیز در بر میگیرد و در واقع جزو مصر حساب میشود.


به نظر من و بدون هیچ گونه پیشگویی و ادعایی این همان حمله غربیان به سرزمین مصر میباشد..

در آینده نزدیک شاهد درگیری های بزرگتری در منطقه خواهیم بود . کشور های کوچک عربی برای ما گردن کشی خواهند کرد. احتمالا به زودی به لبنان حمله میشود.

البته این ها همه دوربینی ها یی بر اساس شرایط کنونی میباشد خوشحال میشوم از نظرات دوستان نیز اطلاع پیداکنم

برقرار باشید 

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 اسفند 1389    | توسط: میلاد    | طبقه بندی: آخر آخرای دنیا، فراما سونری و سازمانهای زیر زمینی،     |
نظرات()