فضانورد فراماسون


نگاهی  بر عضو فراماسون پروژه آپولو11  و اقدامات اومقدمه:                                                                                                                                         

سلام

سلسله  پروژه های آپولو  در سال های  1961 تا سال  1975 در سازمان فضایی آمریکا ناسا انجام شد .هدف از این پروژه فرستادن انسان به فضا و تسخیر ماه  برای بردن مسابقه فضایی بین شوروی سابق و آمریکا اعلام شده است. اما نکته جالب توجه در این سلسله پروژه ها پروژه آپولو 11 بود که در ان برای اولین بار انسان به سطح ماه پا گذاشت.

در این سفر یکی از اعضای فراماسونری شیطانی حضور داشت و حضور او هم فقط برای انجام مناسک خاصی در سطح کره ماه بود اگر چه بعضی ها  این ماموریت را دروغ و فیلم نمایش داده شده را ساخته شده در هالی وود میداننددر این مقاله ما به سولات زیر در حد امکان پاسخ میدهیم


او کیست؟

اسناد عضویت وی در این گروه شیطانی چیست؟

هدف او در رفتن به سطح کره ماه چه بوده است؟

چه کارهای خاصی را انجام داد؟


دوستان توجه بفرمایند که نگارش این مقاله در مورد اعضای فراماسونری  تاییدی بر قدرت آنها نیست بلکه طبق فرمایش قران مکر شیطان ضعیف می باشد و انسان مومن و خدا شناس در مقابل دنیای شیطان می ایستد و پیروز و سربلند بیرون می آید . بارها در تاریخ شاهد این ماجرا بوده اید از شهادت امام حسین ع تا ظهور این انقلاب با دست خالی در مقابل یک دنیای شیطانی  و... میتوان پی به این ماجرا برد


اما هدف از نگارش این مقاله این بود که اول بدانید که کار و هدف این گروهها بسیار جدی دنبال میشود  و برای رسیدن به هدف خود همه کاری انجام میدهند و ما باید هوشیار تر باشیم.  و دیگر اینکه به کسانی که به مقاله های فراماسونری خرده میگیرند و میگویند چرا بزرگ نمایی میکنید.  بدانند که آنها چقدر نفوذ کرده اند و چنین سفر پرخرجی بازیچه ای برای بازی با نماد آنها شده است وگرنه  جوانان ما به لطف خدا و زحمت عزیزان با این گروهها آشنایی دارند  و در واقع تبلیغی برای انها  ایجاد نمیشود.


میلادبسم الله الرحمن الرحیم


نگاهی  بر عضو فراماسون پروژه آپولو11  و اقدامات او


پروژه آپولو 11 در سال 1969  توسط دولت آمریکا انجام شد. هدف از این پروژه پیاده کردن اولین انسان بر روی سطح ماه بود .در این پروژه  فضانوردان  با کپسولی بر روی سطح کره ماه فرود آمدند . آپولو 11 اولین ماموریت انسان روی کره ماه بود. اولین انسانهای زمینی که توانستند پای خود را در کره ماه بگذارند عبارت بودند از نیل آرمسترانگ و باز آلدرین  که توانستند در تاریج 20 جولای 1969 در کره ماه فرود آمده و روی آن قدم بزنند. با این ماموریت راه برای فتح کره ماه توسط سایر سفینه ها باز شد .


آپولو 11 در ساعت 13:32:00 شانزدهم جولای 1969 از پایگاه کیپ کندی به فضا پرتاب شد. چهار روز بعد در ساعت 20:17:40  سفینه به روی ماه نشست. اما به محض آنکه آپولو 11 روی سطح ماه فرود آمد، قبل از همه چیز فضانوردان سفینه را آماده ترک ماه کردند چرا که بر آنها مشخص نبود که چی اتفاقی ممکن است در آنجا رخ دهد.


بامداد فردای آنروز یعنی 21 جولای در ساعت 02:56:15 ، آرمسترانگ بعنوان فرمانده تیم اولین کسی بود که از سفینه پیاده شد و بلافاصله به ضبط تصاویر پیاده شدن خود - درواقع جای پای خود - در ماه نمود. پس از آن آلدرین قدم به ماه گذاشت و آن دو مقداری از خاک و سنگهای موجود در سطح ماه - حدود 22 کیلوگرم - را نیز برای بازگرداندن به زمین بعنوان نمونه برداشتند.


به علت عدم شناخت و محدودیت هایی که داشتند در همان روز ساعت 17:54:01 از سطح ماه برای بازگشت به سمت زمین حرکت کردند. فضانوردان در مجموع حدود 21 ساعت و نیم روی سطح ماه بودند.


اگر در سایتها و منبابع آنلاین سرچی انجام دهید می توانید سایتهای زیادی را در مورد فراماسونر بودن نیل آرمسترانگ  پیدا کنید . ولی به علت تایید نکردن سایت های رسمی فراماسونری ( حداقل من چیزی پیدا نکردم) نمی توان به آنها استناد رسمی کرد. اما بنا به دلیلی احتمال فراماسونر بودن وی هست و آن هم زودتر پیاده شدن از عضو فراماسون دیگر بود که معمولا همیشه نوبت به  برادران اخوت می رسد البته ما طبق صحبت بالا فقط می توانیم حدس بزنیم .


و اما نفر بعدی شخصی بنام........         خودتون ببینید

آلدرین متولد سال 1930 در آمریکا به دنیا آمده است. و در زمان کودکی بسیار شلوغ میکرد به همین دلیل لقب بوز به او داده شده است. او در سال 1951 در رشته مهندسی میکانیک با مدرک کارشناسی فارغ التحصیل شد و به عنوان ستوان دوم در نیروی هوایی  آمریکا شروع به کار کرد. سپس در  جنگ کره شرکت کرد و مهارت خود را به نمایش گذاشت بعد از جنگ به ادامه تحصیل پرداخت.


وی در سال 1963 به خدمت ناسا در آمد . و  در زمره سومین گروه فضانوردان ناسا در آمد.

در سال 1969 به عنوان دومین فضانورد بر روی سطح ماه قدم زد اگرچه بیشتر اصرار داشت به عنوان اولین فضانور باشد که از سفینه پیاده بشود و ازابتدا هم همین قرار بود ولی ناسا در محاسبات خود به این نکته اشاره کرد که بدلیل خصوصیات فیزیکی نیل آرمسترانگ آلدرین نمیتواند انیکار را انجام دهد و  این کار بر عهده نیل آرمسترانگ گذاشته شد.
کاندیدا بودن نفر اول برای پیاده شدن بر روی سطح ماه
او درسطح ماه یک کار جنجالی انجام میدهد بعد ها که سرو صدا زیادی برپا میشود او مجبور میشود که به کارخود اعتراف کند  و میگوید من در سطح ماه مراسم اشاء ربانی را انجام دادم! این حرف از نظر خیلی ها مسخره بود. او جزو پروتستانهای آمریکا هست. (بعدا خواهید دید آنچه او اشاء ربانی  خوانده چیزی جز مراسم مذهبی مکتب شیطانی فراماسونری نبوده است) م
اجرای مراسم مشکوک وی
در سال 1972 او بازنشسته می شود . او در زندگی 3 باز ازدواج رسمی کرده است.و از هوادارن و فعالان حزب جمهوری خواه  بشمار می رود.


دلایل عضویت  در فرامسونری جهانی
دلایل زیادی برای عضویت وی در فراماسونری در دست است ما ابتدا از سایت اصلی فراماسونری شروع میکنیم

عکس زیر از ساید گراند لژ کلمبیا (بریتیش کلمبیا در آمریکا) گذاشته شده است به راحتی می توانید نام او را در اولین خط به عنوان اولین فضانورد ماسون نوشته شده است
سند فراماسون  بودن1 نفر از افراد ماموریت آپولو 11
در عکس زیر شما مدال افتخاری را در مورد وی مشاهده میکنید . نام او و عضویت وی در لژ شماره 1417 را به راحتی قابل دیدن میباشد . دوستان توجه کنند فضانوردان زیادی بعد از او از اعضای فراماسونری جهانی بوده اند ولی یک کار مخصوص او برای این گروهها ارزشی خاص داشته است که اینگونه گرامی داشته شده است.

بر روی مدال زیر به راحتی نقش پرگار و گونیا و همچنین سمت راست نقش های دیگر ماسونی را میبینید. در این عکس مدرک کاری که او انجام داده شده است نشان داده شده است بعدا انشا الله بیشتر توضیح داده میشود


مدال و شمایل و نمادهای فراماسونری در نکوداشت فضا رفتن او
در زیر عکسی ازآلدرین مشاهده میکنید  که مهری و متنی بر روی آن می باشد. در روی این متن هم به طور واضع به این موضوع اشاره شده است که او اولین فضانورد ماسون میباشد.این عکس هم از سایت یک لژ فراماسونری برداشته شده است.


دوستان توجه داشته باشند که خوردن شماره لژ و درجه 32 که  فقط یکی به درجه استاد اعظمی فاصله دارد خود گواهی بر این واقعیت میباشد در ان سایت نام دیگر فضانوردان فراماسونر هم آمده استاولین فضانور ماسونر بر روی سطح ماه


ادامه دارد .....

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 شهریور 1389    | توسط: میلاد    | طبقه بندی: فراما سونری و سازمانهای زیر زمینی،     |
نظرات()