با تشکر از دوستان امروز یک خبر خوب دارم براتون یک مقاله با ارزش دیگر که توسط سایت وعده صادق انتشار داده شده است را امروز می گذارم دوستان می توانند به خود سایت به ادرس زیر مراجعه کنند و از زحمت جناب خادم الامام و همه عزیزانی که در نوشتن این مقاله زحمت کشیده اند تشکر کنند

 

وعده صادق

 

 

 

طی مقالاتی که قبلاً در وبسایت « وعده ی صادق » ارایه شدند، ارتباط فراماسونری دجال با بسیاری از کشورها، نهاد ها، سیستم های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ارایه شد. در این مقاله بر آنیم تا گوشه ای دیگر از جنایات و سیطره ی جهانی « فراماسونری دجال » را به خوانندگان محترم نشان دهیم  و  بر  موقعیت  حساس  و ویژه ی « ایران » در مبارزه با این جریان شیطانی تاکید ورزیم.

 

 

 

 

 

توجه : مقاله ایی که هم اکنون پیش روی شماست در 158 صفحه تالیف شده است که این بخش اول و دوم مقاله  به شمار می رود. عزیزان توجه فرمایند  در بخش نخست  هیچ منبعی ذکر نشده است و انشا الله پس از اتمام ویرایش بخش های بعدی و پایانی مقاله ، منابع مطالب نیز ذکر میشود و همچنین احتمال می رود در طی مطالعه بخش اول و دوم مقاله سوالاتی در ذهن شما ایجاد شود که با احتمال قوی با مطالعه بخشهای بعدی ،جواب سوالات شما نیز داده شود پس خواهشمندیم پس از مطالعه کامل مقاله سوالات خود را مطرح نمایید.
با تشکر

 

بسم الله الرحمن الرحیمخوانندگان محترم وبسایت « وعده ی صادق » بعد از مطالعه ی مقالات « فراماسونری: دجال آخرالزمان »(1)، « فراماسونری جهانی (دجال آخرالزمان) کدام مهره ی خود را در آمریکا به قدرت می رساند؟ »(2)  و  پس  از  مشاهده ی  مجموعه  فیلم های « ظهور (The Arrivals) »(3) اطلاعات قابل توجهی پیرامون دجال احتمالی آخرالزمان (فراماسونری جهانی) کسب کرده اند. در مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » به صورت مفصل پیرامون ارتباط فراماسونری با آمریکا، اسراییل، سازمان ملل متحد، اوانجلیکال ها، بهاییان و بسیاری از یهودیان سخن گفته شد،(4) اما از سال 2006 تا 2007 میلادی که این مقاله تالیف گردید، تا زمان حاضر، برخی از کاستی ها به وضوح در مقاله ی مذکور مشاهده می شدند. از جمله ی این کاستی ها، پرداختن به برخی از کشورهای ماسونی و عدم بررسی سایر دولت ها بوده است. متاسفانه سایر مقالات و فیلم های تهیه شده در این زمینه نیز به سرنوشت مشابهی دچار هستند و کمتر به فراماسونری در سایر کشورها و نهاد ها پرداخته اند. در این مقاله بر آنیم تا از ارتباط تعداد دیگری از کشورهای جهان با فراماسونری جهانی پرده برداریم و بر سیطره ی جهانی دجال آخرالزمان (فراماسونری جهانی) و نقش ممتاز جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با این جریان تاکید بورزیم.

نکته ای که  قبل  از  آغاز  مقاله ی  اصلی باید متذکر شویم، این است که مجموعه فیلم های « ظهور (The Arrivals) » دارای برخی اشتباهات و کاستی ها بوده است که در مقاله ای دیگر به آن ها پرداخته خواهد شد،  اما  چیزی  که  به  این  مقاله مربوط می شود، این است که مولف مقاله ی حاضر برخلاف سازندگان فیلم (ظهور)، دجال را نه  یک  فرد،  بلکه  خود  سیستم  فاسد  و  استکباری  فراماسونری  می داند  که شباهت های آن با دجال فراتر از نماد « یک چشم » می باشد و تعدادی از وجوه  تشابه  در  مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » ذکر شده اند(5) و تعدادی دیگر نیز که اخیراً مکشوف گردیده اند، در مقاله ای دیگر ان شاء الله ارایه خواهد گشت. با این توضیحات در مقاله ی حاضر هر گاه از دجال سخن به میان می آید، منظور یک فرد نیست، بلکه سیستم استکباری و فاسد فراماسونری جهانی است که این دیدگاه با دیدگاه بسیاری از بزرگان حوزه های علمیه در نمادین دانستن « دجال »، مطابقت دارد.

بعد از ذکر مقدمه ای طولانی، به مقاله ی اصلی می پردازیم:

جهان در سیطره ی دجال (فراماسونری)؛ ایران، جزیره ی امید.

 

  
در طی مقالاتی که قبلاً در وبسایت « وعده ی صادق » ارایه شدند، ارتباط فراماسونری دجال با بسیاری از کشورها، نهاد ها، سیستم های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ارایه شد. در این مقاله بر آنیم تا گوشه ای دیگر از جنایات و سیطره ی جهانی « فراماسونری دجال » را به خوانندگان محترم نشان دهیم  و  بر  موقعیت  حساس  و ویژه ی « ایران » در مبارزه با این جریان شیطانی تاکید ورزیم.

علاوه بر آمریکا، اسراییل، انگلیس، سازمان ملل متحد، بهاییان، اوانجلیکال ها و بسیاری از یهودیان، کشورها و تشکیلات دیگری نیز با فراماسونری جهانی مرتبط می باشند. قبل از معرفی این تشکیلات و این کشورها، ابتدا دو گروه ماسونی معروف، که در ظاهر به عنوان دو « Order » شوالیه ای فعالیت می کنند،  خدمت  خوانندگان  محترم  معرفی می گردد و در ادامه به عضویت تعداد دیگری از کشورها، تشکیلات و سران آن ها در دو گروه ماسونی ذکر شده و سایر گروه های مخفی اشاره خواهد شد:

1 - Order of Malta (Knights of Malta) و Order of St. John: این دو گروه منشأ و اهداف مشترکی دارند و بسیاری از محققین، آن ها را به عنوان یک گروه واحد می شمارند.(6) « Order of Malta » در سیر تاریخی خود از دو مرحله عبور کرده است:(7) 1 - مرحله ی باستانی: در این مرحله، این « Order » از قرن 11 میلادی شروع به کار کرد و مدت ها به عنوان یک نهاد مذهبی مسیحی فعالیت می نمود. بنیان گذار این فرقه، « سنت جان تعمید دهنده »  بوده  است و  شوالیه های  این  گروه،  در ابتدا  نام « شوالیه های مهمان نواز : Knights Hospitaller » را بر خود نهاده بودند. این گروه، وظیفه ی مهمان نوازی از زائران مسیحی عازم « اورشلیم (بیت المقدس) » را برعهده داشتند و ارتباطات قوی با « شوالیه های معبد : Knights Templar » که وظیفه ی نگهبانی و حفاظت از محوطه ی « قبة الصخره » را داشتند، برقرار کرده بودند. این دو گروه، مدتی بعد دچار اختلاف شدند و ارتباط آن ها تا قرون اخیر، کمرنگ تر گردید. بعدها و در قرن 14 میلادی محل تجمع این فرقه در جزیره ی « رودس » واقع شد و در قرن 16 میلادی، جزایر مالتا واقع در دریای مدیترانه به عنوان پایگاه این فرقه برگزیده شد  و  نام « Order of Malta » از آن هنگام بر آن ها اطلاق گردید.(8)
2 - دوره ی جدید: به موازات گسترده شدن سیطره ی جهانی فراماسونری و نفوذ این تشکیلات شیطانی در گروه های سیاسی و مذهبی مختلف، واتیکان و نهادهای مذهبی دیگر نیز تحت نفوذ فراماسونری جهانی در آمدند. گروه « Order of Malta » یکی از مهمترین گروه هایی است که به صورت کامل تحت سیطره ی فراماسونری جهانی درآمده و امروزه خود به عنوان یک گروه ماسونی شناخته شده ی معروف به فعالیت  می پردازد،(9)  به  نحوی  که  افرادی  همچون  خانواده ی « بوش »،  خانواده ی « راکفلر »، و ... که عضو گروه های ماسونی دیگر هستند،  همگی  در  گروه  ماسونی « Order of Malta » نیز عضویت دارند.

مدارکی مبنی بر ماسونی بودن گروه Order of Malta.محققان بسیاری به افشای ماسونی بودن گروه « Order of Malta » یا « شوالیه های مالتا » پرداخته اند.(10) اما توجه به معماری بناها و کلیساهای این بنا نیز ماسونی بودن این گروه را به خوبی نشان می دهد:

الف) تصویر زیر عقاب (ققنوس) دو سر را که یک نماد شناخته شده ی ماسونی است، بر یکی از بناهای گروه شوالیه های مالتا نقش بسته است:(11)

تصویر«  عقاب (ققنوس) ماسونی دو سر » در یکی از بناهای « شوالیه های مالتا ».ب) نماد « هرم و یک چشم ماسونی » بر دیوار یک کلیسای « شوالیه های مالتا » نقش بسته است:(12)

نماد « هرم و چشم ماسونی » بر دیوار یک کلیسای « شوالیه های مالتا ».البته دلایل متعددی در اثبات ارتباط گروه شوالیه های مالتا با فراماسونری وجود دارد که برای پرهیز از اطاله ی کلام از آن ها خودداری می گردد.

نکته ای که باید به آن اشاره نماییم، این است که گروه « Order of Malta » از زیرگروه معروفی با عنوان «  Sovereign Military Order of Malta» یا « SMOM » تشکیل شده است.(13)


2 - Order of the Bath: « گروه تطهیر شدگان (Order of the Bath) » نیز سیر تاریخی مشابه گروه « Order of Malta » دارد.  این  گروه  در ابتدا خود را به عنوان یک « Order » نظامی انگلیسی معرفی نمود،(14) اما بعدها به صورت واضح تحت نفوذ فراماسونری قرار گرفت و در نهایت به عنوان یک نهاد کاملاً ماسونی در آمد. جالب این که برخی از محققان معتقدند، تأثیر گروه ماسونی مذکور بر نمادشناسی فراماسونری امروز به حدی  بوده  است  که « شنل های قرمز رنگ » لژهای « Grand Stewards » امروزی، برگرفته از « رنگ قرمز روبان » گروه « Order of the Bath » می باشد.(15) البته لازم به ذکر است که « Order of the Bath » طول عمری به مراتب  کمتر  از  گروه « شوالیه های Malta » دارد و از آن جوانتر است، اما به هر حال سرنوشتی مشابه آن داشته و  امروزه این گروه و معروفترین زیرگروه آن در آمریکا، به عنوان یک نهاد کاملاً ماسونی فعالیت می نماید.(16)

گروه ماسونی Order of the Bath.دو گروه ماسونی فوق، کمتر در مقالات مورد بررسی قرار گرفته اند، حال آن که این دو گروه ماسونی، محبوبیت زیادی در بین سردمداران کشورهای مختلف دارند که در این میان گروه « Order of Malta » قدرتمندتر است، اما گروه « Order of the Bath » در بین سردمداران خاورمیانه محبوب تر می باشد.

با این مقدمه  و  پس از آشنایی مختصر با این دو گروه ماسونی جدید، به بررسی سیطره ی جهانی « دجال (فراماسونری جهانی) »  از  طریق  دو  گروه  فوق و سایر گروه های ماسونی می پردازیم:


آمریکا، اسراییل و سازمان ملل متحد

تشکیلات  فوق   و   ارتباط   آن ها   با   فراماسونری  به  صورت  مفصل   در   مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » ذکر شده اند  که خوانندگان محترم می توانند به مقاله ی مذکور مراجعه فرمایند.(17)


بریتانیا

بریتانیا نقش مهمی در پرورش، حفاظت و سازمان دهی فراماسونری داشته است. در زمانی که شوالیه های معبد (اسلاف ماسون ها) به دلیل عقاید کفرآلودشان در سراسر اروپا اعدام می شدند، منطقه ی اسکاتلند پناهگاه آنان بوده و این شوالیه ها به تدریج لژ « وال بیلدرز » یا لژ « کهن اسکاتلند » را به عنوان قدیمی ترین لژ رسمی ماسونی دنیا بنیان نهادند و از آن جا پایگاهی برای انتشار فراماسونری در اروپا و سپس آمریکا ایجاد کردند.(18)

اما خاندان پادشاهی انگلستان که پیرامون آن در  مستند ظهور به صورت مفصل سخن گفته شد،(19) حلقه ی اتصالی مهمی بین Order های مختلف ماسونی بوده است. در عصر حاضر نیز « ملکه الیزابت دوم انگلستان » به عنوان حلقه ی اتصال گروه های مختلف  ماسونی   از   جمله   « Order of Malta »   و   « Order of the Bath »  عمل می نماید. به نحوی که علاوه بر رهبری « Order of The Bath »، عضو هسته ی مرکزی « Order of Malta » نیز می باشد.(20)

« ملکه الیزابت دوم بریتانیا » در لباس گروه ماسونی « شوالیه های مالتا ».ملکه الیزابت دوم بریتانیا به عنوان عضو هسته ی مرکزی گروه ماسونی « Order of Malta ».رهبری « ملکه الیزابت دوم بریتانیا » در گروه ماسونی « Order of the Bath ».البته شواهد مربوط به ماسونی بودن بریتانیا مربوط به موارد فوق  نمی باشد.  بلکه چهره های معروفی همچون « وینستون چرچیل » نخست وزیر معروف انگلستان در زمان جنگ جهانی دوم از میان چهره های قدیمی و « تونی بلر » از میان چهره های اخیر، همگی فراماسون بوده اند.(21) جالب این که « تونی بلر » نخست وزیر سابق انگلیس، عضو گروه ماسونی « Order of Malta » می باشد:(22)

عضویت « تونی بلر » در « Sovereign Military Order of Malta » یا « SMOM ».


بدین ترتیب همانگونه که ملاحظه فرمودید، کشور انگلستان نیز یک کشور صد در صد ماسونی است.


اتحادیه ی اروپا و کشورهای اروپایی

کشورهای مختلف  اروپایی،  تحت  سیطره ی  فراماسونری  جهانی  بوده  و  هستند. « انقلاب کبیر فرانسه » یک انقلاب کاملاً ماسونی بود و این امر بر هیچ محققی پوشیده نیست.(23) تعداد زیادی از امپراطوران و پادشاهان فرانسه همچون « ناپلئون »، « ناپلئون سوم »، « لوئی شانزدهم »   و   بسیاری  از  روسای جمهور  سابق  فرانسه  همچون « فرانسوا میتران »، « والری ژیسکاردستن »، « جرج کلمانسو »، « ژاک شیراک » و ... ماسون بوده اند(24) و رییس جمهور فعلی اصالتاً یهودی فرانسه یعنی « نیکولاس سارکوزی »(25)  نیز  به  احتمال  قریب   به  یقین  با  گروه های  مخفی  مرتبط  است. « نازی ها » عضو یک گروه ماسونی  و  مخفی  با  عنوان  « Thule Secret Society »  یا « Thule Gesellshaft » بودند و « هیتلر » نیز عضو  همین  گروه  مخفی  بود  و  علامت  « سواستیکا »  یا  « صلیب شکسته »  یا « چلیپای شکسته » را نیز از همین گروه اقتباس نمود.(26)  البته  تعدادی  از  ژنرال های  دیگر  نازی،  عضو  گروه  ماسونی « Order of Malta » بودند.(27) در ایتالیا نیز وضع به همین منوال بوده و از « بنیتو موسولینی » فاشیست و عضو گروه « Order of Malta » گرفته(28) تا « سیلویو برلوسکونی » فراماسون عضو « لژ P2 » همگی ماسون بوده اند.(29)  در  اسپانیا  نیز پادشاه  کشور  یعنی  « خوآن کارلوس » ملقب به « خوآن کارلوس پادشاه اسپانیا و اورشلیم »!، فراماسون و عضو گروه ماسونی « Order of Malta » می باشد(30) و ...


عضویت « هیتلر و سایر نازی ها » در گروه ماسونی « Thule ».
عضویت « سیلویو برلوسکونی » در لژ ماسونی « Propaganda Due ».عضویت  « خوآن کارلوس »   پادشاه   اسپانیا    در    « Sovereign Military Order of Malta »   یا « SMOM ».نمادهای واضح « یهودی - ماسونی » در لوگوی موجود در « پرچم اسپانیا ».(31) « دو ستون »  که نماد  ستون های  « B & J »  هستند  (به اختلاف تاج های روی ستون ها و عدم تقارن  آن ها  توجه کنید)  و   « شیر تاجدار »   که   نماد   سروری   « بنی اسراییل »   و   امپراطوری   آنان   در   جهان می باشد،(32) به وضوح به چشم می خورند.

 

تبلیغات « حرکت آزادیبخش چکسلواکی » که رهبران آن ماسون بودند.(33) به نماد « شیر یهودی - ماسونی » که مشابه « پرچم اسپانیا » است، توجه فرمایید.ریشه ی یهودی « نیکولاس سارکوزی ».

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 مرداد 1389    | توسط: میلاد    | طبقه بندی: فراما سونری و سازمانهای زیر زمینی،     |
نظرات()