سلام

چندی پیش مقاله در مورد ساخت نماد ماسونی در کنار خانه خدا برای شما گذاشته شد

این ماسون های فکر کردند که اسلام برای خانه خدا که از گل و سنگ ساخته شده است برنامه های خود را بر اساس ارزش گذاری این مکان پی ریزی کرده است این ها ظاهر بین هستند ظاهر را دیدند

به قول شمس تبریزی : اگر خانه را بردارید می بینید که همه دارند به سوی دلهای دیگر مسلمانان سجده می کنند . دل های خود را صاف کنید تا نور خدا در آن تابیده شود.

.

بی اعتنایی وهابیت به میراث ماندگار اسلامی و اتکا به متخصصان غربی، موجب ساخت نمادی انگلیسی در کنار خانه کعبه شده است.


به گزاش خبرنگار خبرگزاری رسا، بی اعتنایی و مبارزه وهابیت با میراث ماندگار اسلامی و اتکا به متخصصان غربی، موجب بروز خطایی بزرگ در ساخت یکی از هتل های مکه شده است.

در مجموعه هتل های ابراج البیت که در کنار خانه کعبه واقع شده است، بی توجهی به معماری اسلامی، سبب شده است که یکی از بزرگترین نمادهای انگلیسی در کنار خانه خدا در مکه ساخته شود.


http://rasanews.ir/Images/News/Larg_Pic/23-5-1389/IMAGE634173861676718750.jpg

این ساختمان که به برج ساعت از مجموعه هتل های ابراج البیت مشهور است، شباهتی انکار نشدنی با برج ساعت بیگ بن در لندن دارد.

این در حالی است که ساخت این برج عظیم در کنار خانه خدا با انتقادات زیادی نیز از سوی زائران مواجه شده است، به گونه ای که بسیاری ساخت این بنای عظیم در مجاورت کعبه را بی احترامی به خانه خدا و موجب کاهش توجه زائران به عبادت و دعا می‌دانند.

برج بیگ بن یکی از نمادهای شهر لندن است که سالانه هزاران نفر گردشگر خارجی نیز از آن بازدید می کنند و همواره به عنوان یکی از نمادهای شهر لندن و انگلستان مورد استفاده قرار می گیرد.

بی توجهی به فرهنگ و تمدن اسلامی و استفاده از متخصصین غربی، پیش از این نیز موجب بروز مشکلات و رسوخ نمادهای مسیحی و فراماسونری در قلب دنیای اسلام شده بود. به عنوان مثال طراح برج بزرگ دبی چند سال پس از پایان کار در مصاحبه ای اعلام کرده بود که من بزرگترین صلیب دنیا را در قلب کشورهای اسلامی ساختم.

بر اساس این گزارش، برج بزرگ دبی در حالی که از سمت خشکی چیزی را مشخص نمی کند، از سمت دریا همانند یک صلیب به نظر می آید.

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 23 مرداد 1389    | توسط: میلاد    | طبقه بندی: فراما سونری و سازمانهای زیر زمینی،     |
نظرات()