جرمی آبرامسكی یهودی، مدیر رادیو و موسیقی بی بی سی است و كنترل رادیوهای 1، 2، 3 ، 4، 5 Live و عملیات رادیو دیجیتال بی بی سی را بر عهده دارد. آبرامسكی، قدرتمندترین مدیر اجرایی رادیویی در انگلیس، سرویس اجتماعی و بخش آگهی‌های تجاری است؛ با كنترل بر پنج ایستگاه رادیویی ملّی، این زن بر چهل و نه درصد از كلّ عرصة رادیویی در بریتانیا نظارت دارد.
 
 
 
توماس اسپارکس1

اشاره:

همچنان كه اكثر آگاهان می‌دانند، اكثریّت رسانه‌های الكترونیكی و چاپی آمریكا در سلطة بی‌ قید و شرط صهیونیست‌هایی قرار دارد كه از طریق این رسانه‌ها در مواقع حسّاس وارد عمل می‌شوند و افكار عمومی جامعة آمریكا را در جهت اهداف سلطه‌طلبانه و زیاده‌خواهانة خود شكل می‌دهند. امّا شاید كمتر كسی بداند كه مشابه همین وضعیّت بر رسانه‌های انگلیسی نیز حاكم است.  تقریباً تمامی رسانه‌های عمده در بریتانیا، به طور مستقیم یا غیر مستقیم زیر نفوذ یهودیانی قرار دارند كه در راستای منافع خود، این رسانه‌ها را برای پیشبرد اهداف استراتژیك صهیونیسم جهانی به كار می‌گیرند.

همچون آمریكا، در انگلیس نیز یهودیان تقریباً تمامی رسانه‌های الكترونیكی و چاپی این كشور را در چنگ خود دارند و صرفاً با در نظر گرفتن منافع آنها، «افكار عمومی» و سیاست‌گذاری‌های دولت را شكل می‌دهند. با این شیوه آنها سیاست «چند‌فرهنگی و چند‌نژادی» مهاجرت‌های جهان سوم و «ضدّ نژادپرستی» را برای مدّت‌ها ترویج كرده اند،
به گونه‌ای كه در سركوب حتّی كوچك‌ترین مخالفت‌ها نسبت به چنین سیاست‌هایی، توفیق داشته‌اند.


رادیو وتلویزیون ITV

شبكة «تلویزیون مستقل»(ITV) به چهارده منطقه تقسیم می‌شود كه همگی توسط دو شركت تحت كنترل یهودیان یعنی «كارلتون كامیونیكیشن پی ال سی» و «گرانادا پی ال سی» اداره می‌شوند. كارلتون، سنترال، «لندن»، غرب كشور وHTV Wales و وست را كنترل می‌كند، در حالی كه گرانادا بر آنجلیا، بوردر، گرانادا، لندن ویكند، مریدیان، تاین تیز
و یوكشایر كنترل دارد. مایكل گرین یهودی، رئیس كارلتون كامیونیكیشن پی ال سی است و استیو موریسون یهودی، ریاست گرانادا پی ال سی را بر عهده دارد.

بخش «كارلتون چنلز» نیز شامل پنجاه درصد «لاندن نیوز نت ورك»، بیست و پنج درصدGMTV و بیست درصد «ایندیپندنت تلویژن نیوز(ITN)» می‌شود. «كارلتون پروداكشنز» یكی از تولیدكنندگان عمدة ITV به شمار می‌رود كه عناوین درام، سرگرمی، واقعی، كمدی و كودكان را تولید می‌كند و هر ساله بالغ بر دویست میلیون پوند برای تولید برنامه‌های جدید تلویزیونی برای ITV، بی بی سی، كانال4 و كانال‌های دیجیتالی سرمایه‌گذاری می‌كند. این شركت تولید‌كنندة 24 Planet، مسئول «گی تایم تی وی» و تأمین كنندة فرمت‌های نمایش بازی Action Time است. «كارلتون اینترنشنال» كنترل و فروش آرشیوی مشتمل بر دو هزار فیلم و هجده هزار ساعت برنامه‌های تلویزیونی برای بیشتر از یكصد كشور را بر عهده دارد. كارلتون آمریكا هر ساله هفده فیلم برای تلویزیون تولید می‌كند. گرین همچنین مدیرITN نیز می‌باشد كه اخبار شبكة GMTV Limited ITN و «تامسون مالتی مدیا» در «فرانسه» را تأمین می‌كند. او رئیس «مدیا تراست» نیز هست.

«گرانادا پی ال سی» مالك هفت ایستگاه ITV است: آنجلیا، بوردر، گرانادا، لاندن ویكند، مریدیان، تاین تیز و یوركشایر. این شركت برای شصت درصد خانه‌های انگلیس، برنامه پخش می‌كند. دیگر سرمایه‌گذاری‌های ITV عبارتند از: ITN (بیست درصد)، GMTV (بیست و پنج درصد) ، «لاندن نیوز نتورك» (پنجاه درصد) و «اسكاتیش مدیا گروپ» (هجده و یك دهم درصد) كه كنترل گرامپیون و اسكاتیش را بر عهده دارد. «گرانادا كریتیو» نزدیك به نه هزار ساعت برنامة تلویزیونی دیجیتال و فیلم در هر سال تولید می‌كند كه آنها را به بیشتر از یكصد و بیست كشور می‌فروشد. این شركت شصت درصد از برنامه‌های اورجینال ITV Network را در سال 2000م. ساخته است.


تلویزیون بی بی سی

مدیر عامل این بنگاه خبرپراكنی سابقاً دولتی، تونی كوهن یهودی است. آلن ینتاب یهودی، مدیر برنامه‌های درام، سرگرمی و كودكان تلویزیون

بی بی سی است. ینتاب از سال 1997م. تا 2000م. مدیر این تلویزیون و قبل از آن مدیر برنامه‌های آن بود. طبق نوشتة مجلة «براودكست»، در سال 1996م. ینتاب، قدرت لازم را برای كنترل تمامی برنامه‌های غیر خبری بی بی سی از جمله برنامه‌های كانال‌های ماهواره‌ای و برنامه‌های سرویس انگلیسی و «ورلد سرویس» را به او داده بود. یهودی ملحد، آلن بوكبیندر از جولای 2001م. به بعد، رئیس بخش واحد «مذهب و اخلاق» بی بی سی بوده است.


رادیو بی بی سی

جرمی آبرامسكی یهودی، مدیر رادیو و موسیقی بی بی سی است و كنترل رادیوهای 1، 2، 3 ، 4، 5 Live و عملیات رادیو دیجیتال بی بی سی را بر عهده دارد. آبرامسكی، قدرتمندترین مدیر اجرایی رادیویی در انگلیس، سرویس اجتماعی و بخش آگهی‌های تجاری است؛ با كنترل بر پنج ایستگاه رادیویی ملّی، این زن بر چهل و نه درصد از كلّ عرصة رادیویی در بریتانیا نظارت دارد. او بودجة برنامه‌ریزی سالانه دویست و نود میلیون پوندی به همراه ششصد كارمند و دستمزدی دویست و پنجاه و هشت هزار پوندی دارد. او بیشتر از سی سال را در مقام مدیر سرویس‌های خبری رادیو بی بی سی
گذرانده است و تنها دو سال از این پست دور بوده است. آبرامسكی از فوریة 2000م. ، یكی از رؤسای صنعت فیلم بریتانیا نیز بوده است.


BskyB

British Sky Broadcasting یكی از پخش‌كنندگان تلویزیونی مهم در بریتانیا و بخشی از امپراتوری رسانه‌ای جهانی «نیوز كورپوریشن» است. مالكیت «نیوزكورپ» با روبرت مرداك است كه مادری یهودی به نام الیزابت گرین دارد. بر اساس قوانین یهودی، داشتن مادر یهودی باعث یهودی شدن فرد می‌شود. British Sky Broadcasting پیشتاز تلویزیون‌های پولی در بریتانیا و یكی از دویست و پنجاه شركت برتر در سطح جهان است. این شركت برنامه‌های خبری، سرگرمی و ورزشی را برای بیشتر از ده میلیون مشترك خود و خانواده‌هایشان در بریتانیا و «ایرلند» پخش می‌كند كه شامل پنج و نیم میلیون مشترك سرویس‌های ماهواره‌ای دیجیتال آن نیز می‌شود كه از سال 1998م. با چهل كانال به پخش برنامه مبادرت كرده‌اند. تا سال 1999م. كانال‌های تلویزیونی ماهواره‌ای و كابلی بالغ بر پانزده درصد كلّ مجموع بینندگان بریتانیایی را زیر پوشش خود داشته‌اند. مرداک از «ایمان من و ایمان نیوز كورپوریشن به ارزشمندی تعهّد صهیونیستی» سخن گفته و توضیح داده است كه: من همیشه به آیندة اسرائیل و اهداف جامعة بین المللی یهودی اعتقاد داشته‌ام.

Pinewood-Shepperton Limited
Pinewood-Shepperton Limited حاصل ادغام دو استودیوی پیشتاز تولید تلویزیونی و فیلم انگلیسی، «پاینوود» و «شپرتون» است. كنترل این شركت را مایكل گرید یهودی بر عهده دارد كه برادرزادة لیو گرید یهودی است كه یك تولیدكنندة فیلم و یكی از بنیان‌گذاران «آی تی وی نت ورك» است. مایكل گرید قبلاً (در سال1984م.) كنترل كنندة بی بی سی 1، مدیر برنامه‌های بی بی سی در سال 1986م. و رئیس اجرایی كانال 4 از سال 1988م. تا 1997م. بوده است.


روزنامه‌ها: اكسپرس نیوزپیپر

«اكسپرس نیوز پیپر»، مالكیت «دیلی اكسپرس»، «ساندی اكسپرس» و «دیلی استار» را در اختیار دارد. دیلی اكسپرس به طور متوسط تیراژ روزانه‌ای برابر با نهصد و بیست و هفت هزار نسخه دارد و دومین روزنامة پیشتاز در بازار انگلیس به شمار می‌رود. متوسط تیراژ روزانة ساندی اكسپرس هشتصد و چهل و دو هزار نسخه و دیلی استار هشتصد و بیست و هشت هزار نسخه است. متوسط نسخه‌های توزیع شدة این روزنامه‌ها در هر هفته در بریتانیا، سیزده میلیون نسخه است. اكسپرس نیوزپیپر در نوامبر 2000م. توسط ریچارد دزموند یهودی خریداری شد كه در صنعت پورنوگرافی، ثروتی برای خود به هم زده است.


نیوز اینترنشنال

روبرت مرداك، مالك «نیوز اینترنشنال» نیز هست كه نشریات «سان»، «تایمز»، «ساندی تایمز» و «نیوز آف دورلد» را اداره می‌كند. متوسط تیراژ روزانة نیوز آف دورلد، چهار میلیون و چهل و دو هزار نسخه و سان، سه میلیون و هفتاد هزار نسخه است. این دو، پرفروش‌ترین نشریات روزانه در بریتانیا هستند و متوسط تیراژ روزانة آنها روی هم، بیشتر از هفت و نیم میلیون نسخه است كه شاید دو برابر تعداد كسانی باشد كه عملاً این روزنامه‌ها را می‌خوانند. متوسط تیراژ روزانة ساندی تایمز هفتصد و هفده هزار نسخه است كه آن را در ردة دوم پرفروش ترین نشریات روزانه قرار می‌دهد. در مجموع، نیوز اینترنشنال در هر هفته بالغ بر پنجاه میلیون روزنامه در بریتانیا توزیع می‌كند.


تلگراف گروپ

یكی دیگر از گروه‌های روزنامه‌ای در بریتانیا، «تلگراف گروپ لیمیتد» است كه اخیراً توسط «هالینگر اینترنشنال آینس» به شركتی فروخته شده است كه مالكیت آن با برادران باركلی كاتولیك است كه بیشتر به دلیل بانكداری با همین نام شناخته شده‌‌اند. «تلگراف گروپ»، «دیلی تلگراف»، «ساندی تلگراف»، «ویكلی تلگراف» و مجلة «اسپكتیكتور» را منتشر می‌كند و همچنین «ساتوردی تلگراف» كه از نظر دارایی‌های رسانه‌ای ارزش كمتری دارد. اگرچه مالكان مستقیم این روزنامه‌ها یهودی نیستند، امّا عرصة سردبیری آنها همچون دیگر اشكال رسانه‌ای بریتانیا است؛ یعنی طرفداری سرسختانه از یهودیان.


هالینگر اینترنشنال

مالكیت این روزنامه به كنراد بلك غیر یهودی تعلّق دارد كه با باربارا آمیل یهودی ازدواج كرده است. بلك در سال 1993م. در «جروزالم پست» از فلسطینیان با عنوان «مشمئزكننده و بدوی » یاد كرده بود و خانم بلك در شمارة هفتم نوامبر 2000م. روزنامة تلگراف خود، آنها را با حیوانات، هم ردیف دانسته است.

كنراد بلك می‌گوید كه: سردبیران می‌توانند زمانی با ما مخالفت كنند كه دیگر كارمند ما نیستند. با پول، جفتك‌اندازی متوقّف می‌شود. من مسئول پرداخت حقوق‌ها هستم، بنابراین نهایتاً من هستم كه تصمیم می‌گیرم روزنامه چه بنویسد و چگونه اداره شود.


آسوشیتد نیوزپیپرز

گل سرسبد تیراژ روزانة روزنامه‌های «آسوشیتد نیوزپیپرز»، «دیلی میل» است كه متوسط تیراژ روزانه‌ای برابر با دو میلیون و چهارصد وهفتاد و هفت هزار و چهارصد و شانزده نسخه دارد. مدیر عامل دیلی میل، گای زیتر یهودی است.


ماهنامه موعود شماره 113

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 13 تیر 1389    | توسط: میلاد    | طبقه بندی: فراما سونری و سازمانهای زیر زمینی،     |
نظرات()