این جمله معروفترین جمله مدیر شركت سریروس است كه یكی از شركت‌های زیر مجموعه آن با ایران قرارداد سنگین دارویی منعقد كرده است.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان فارس قرارداد چندین میلیون یورویی ایران با یك شركت شبه صهیونیستی به نام تالك ریس (talecris)در زمینه واردات دارو همچنان به قوت خود باقی است.

چندی پیش اطلاعاتی از شركت شبه صهیونیستی تالك ریس در خبرگزاری فارس با هدف اطلاع‌رسانی به مسئولان و مراكز ذی‌صلاح منتشر شد كه انتظار این بود، مراكز ذی‌صلاح و وزارت‌خانه‌های مرتبط با این موضوع واكنش‌ مثبتی را در قبال این‌گونه اخبار از خود نشان نمی‌دهند.

اما شركت مذكور كه در سال‌های اخیر با یكی از شركت‌های بزرگ پخش دارویی ایران قراردادهای كلانی را با این شركت شبه صهیونیستی داشته است به تازگی قراردادی درحدود 20 میلیون یورو با شركت ایرانی منعقد كرده است.

تاز‌ه‌ترین اخبار دریافتی از خبرنگاران فارس حاكی است كه شركت شبه صهیونیستی تالك ریس تحت پوشش یك شركت خرید و فروش خون انسان در آمریكا و آمریكای‌ شمالی قرار دارد.
برپایه این گزارش شركت " سریروس " از بزرگترین شركت‌‌های سرمایه‌گذاری سهامی مستقر در نیویورك بوده كه " دن كوئیل "معاون رئیس جمهور اسبق آمریكا سخنگویی این شركت را برعهده دارد و شركت تالك ریس تحت پوشش این شركت فعالیت می‌كند.

پیگیری‌های خبری خبرنگاران فارس نشان می‌دهد كه براساس آن‌چه در دانشنامه ویكی پیدیا منتشر شده است نام شركت سریروس برگرفته از سگ سه سری‌ بوده كه در افسانه‌های قدیم یونان به عنوان محافظ دوزخ از آن یاد شده است.
ریاست این شركت بر عهده " استفن فاینبرگ " است . وی كه براساس گزارش منتشره برروی تارنمای پراودا مدیریت بر تاسیسات نظامی آمریكا در عراق و افغانستان را در كارنامه خود دارد معتقد است: ".... ما سعی می‌كنیم همه چیز را به طور سیستماتیك مخفی نگاه داریم. اگر عكس كارمندی در شركت سریروس و آپارتمانش در روزنامه‌ها چاپ شود ما صرفا او را از كار بركنار نمی‌كنیم بلكه به قتل می‌رسانیم. این كار ارزش زندان رفتن را دارد..... "

گزارش فارس از پشت‌پرده مخوف‌ترین شبكه تجاری آمریكا با ایران

نكته قابل تامل درباره شخصیت فاینبرگ این كه در كتاب معرفی شخصیت‌های آمریكایی از وی به عنوان فردی متوفی یاد شده است! وی همچنین با پرداخت مبالغ هنگفتی به ایهود اولمرت و آریل شارون توانسته برخی از جاسوسان رژیم صهیونیستی را در بخش‌های كلید عراق و افغانستان به كار گیرد.

مدیریت سرمایه سریروس اكثریت سهام خدمات جهانی آی ای پی (iap) را كه یكی از بزرگترین پیمانكاران ارتش آمریكا در عراق است خریداری كرده است.

برپایه این گزارش با توجه به این كه در كشور آمریكا شركت‌ها می‌توانند اقدام به خرید و فروش خون انسان كنند، شركت تالك ریس - كه قراردادی میلیون‌ها یورویی با ایران در زمینه تهیه دارو منعقد كرده است- تحت پوشش شركت سریروس با انجام تبلیغات وسیع در مرز مكزیك ، شهروندان این كشور را برای فروش خون خود تشویق می‌كند.

گزارش دیگری از روزنامه وال‌استریت ژورنال حاكی است كه سركت سریروس به تازگی در زمینه خرید و فروش تسلیحات نظامی نیز فعال شده و طی سه سال اخیر حداقل 7 شركت تولید كننده اسلحه و مهمات را خریداری كرده است.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 تیر 1389    | توسط: میلاد    | طبقه بندی: فراما سونری و سازمانهای زیر زمینی،     |
نظرات()